Role Expire (3.0.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nn: - Ingen -

en: User
nn: Brukar

en: Date format
nn: Datoformat

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Roles
nn: Roller
