Role Expire (4.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Timezone
jv: Zona wektu
