Role Expire (4.0.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Custom date format
am: የብጁ ቀን ቅርፅ
