Role Expire (4.0.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Timezone
kn: ಕಾಲವಲಯ
