Role Expire (4.0.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: User
oc: Utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Date format
oc: Format de data

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Default duration
oc: Durada per defaut

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Custom date format
oc: Format de data personalizat

en: Invalid date format.
oc: Format de data invalid.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
oc: Se "Personalizat", consultar <a href="http://fr.php.net/manual/fr/function.date.php" target="_blank">la documentacion PHP</a> per los formats de data. Siquenon, sasir lo nombre d'unitats de temps diferentas a afichar, fixé a 2 per defaut.
