Role Expire (4.0.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Date format
pl: Format daty

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Default duration
pl: Domyślny czas trwania

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Custom date format
pl: Własny format daty

en: Invalid date format.
pl: Nieprawidłowy format daty.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
pl: Jeżeli "Własne", zobacz <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> dla formatów dat. W innym przypadku wprowadź liczbę innych jednostek czasu do wyświetlenia, domyślnie 2.

en: Timezone to be used for date output.
pl: Strefa czasowa używana dla wyjścia daty.

en: - Default site/user timezone -
pl: - Domyślna strefa czasowa użytkownika/strony -

en: @name format: @date
pl: Format @name: @date
