Role Expire (4.1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Role expiration
lt: Rolės galiojimas

en: @name format: @date
lt: @name formatas: @date
