Role Expire (4.1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: User
mr: सदस्य

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
