Role Expire (4.1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Custom date format
sk: Vlastný formát dátumu

en: Invalid date format.
sk: Nesprávny formát dátumu.
