Role Expire (4.1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge
