Role Expire (4.1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Date format
sr: Формат датума

en: Roles
sr: Улоге

en: Custom date format
sr: Прилагођен формат датума
