Role Expire (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Delete role
ka: როლის წაშლა

en: Save role
ka: როლის შენახვა
