Role Expire (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Delete role
cs: Smazat roli

en: Save role
cs: Uložit roli

en: Role expiration
cs: Expirace role

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Invalid date format.
cs: Neplatný formát data.

en: @name format: @date
cs: Formát @name: @date
