Role Expire (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Custom
fi: Oma

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: Delete role
fi: Poista rooli

en: Save role
fi: Tallenna rooli

en: Custom date format
fi: Mukautettu päivämäärämuoto

en: Invalid date format.
fi: Epäkelpo päivämäärämuoto.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
fi: Mikäli "Kustomoitu", katso tietoa päivämäärämuodoista <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">PHP dokumentaatiosta</a>. Muussa tapauksessa syötä näytettävien päivämääräyksiköiden määrä, oletusarvo on 2.

en: @date_format format
fi: @date_format muoto

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
fi: Mikäli "Kustomoitu", katso <a href="@url" target="_blank">PHP ohjeista</a> lisätietoa päivämäärämuotoiluista. Muussa tapauksessa syötä näytettävien päivämääräyksiköiden lukumäärä, oletus on 2.

en: Timezone to be used for date output.
fi: Päivämäärän näytössä käytettävä aikavyöhyke.

en: - Default site/user timezone -
fi: - Käyttäjän/sivuston oletusaikavyöhyke -

en: @name format: @date
fi: @name muoto: @date
