Role Expire (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: User
id: Pengguna

en: Date format
id: Format tanggal

en: Custom
id: Tersuai

en: Timezone
id: Zona waktu

en: Custom date format
id: Format tanggal kustom

en: Invalid date format.
id: Format tanggal tidak valid.

en: Timezone to be used for date output.
id: Zona waktu yang digunakan pada output tanggal

en: - Default site/user timezone -
id: - Zona waktu standar situs/pengguna -

en: @name format: @date
id: Format @name: @date
