Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
