Role paywall (2.1.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Permission
am: ፈቃድ
