Role paywall (2.1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Permission
bg: Разрешение
