Role paywall (2.1.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Permission
cs: Oprávnění

en: User Role
cs: Uživatelská role

en: About
cs: Popis

en: Entities
cs: Entity

en: Not restricted
cs: Není omezeno
