Role paywall (2.1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: Permission
eu: Baimena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe
