Role paywall (2.1.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Permission
hu: Jogosultság

en: User Role
hu: Felhasználói szerepkör

en: About
hu: Leírás

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Entities
hu: Entitások

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Weight for @label
hu: @label súlya
