Role paywall (2.1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Save
pt: Guardar

en: Summary
pt: Resumo

en: Permission
pt: Permissão

en: About
pt: Sobre

en: Entities
pt: Entidades

en: Not restricted
pt: Não restringido
