Role paywall (2.1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: About
sk: Informácie o

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Entities
sk: Entity

en: Not restricted
sk: Neobmedzené
