Role paywall (2.1.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Save
ta: சேமி

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Permission
ta: அனுமதி

en: User Role
ta: பயனர் பாத்திரம்

en: About
ta: பற்றி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Not restricted
ta: தடுக்கப்படவில்லை
