Role Paywall (2.1.10) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: Permission
af: Permissie
