Role paywall (2.1.2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Weight
fr: Poids

en: Save
fr: Enregistrer

en: Summary
fr: Résumé

en: Permission
fr: Droit

en: User Role
fr: Rôle utilisateur

en: About
fr: À propos

en: Entities
fr: Entités

en: Not restricted
fr: Non restreint

en: Weight for @label
fr: Poids de @label

en: Access Rule
fr: Règle d'accès
