Role paywall (2.1.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: About
gu: વિશે

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
