Role paywall (2.1.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: About
hr: Opis

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno
