Role paywall (2.1.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Summary
oc: Resumit

en: Permission
oc: Dreit

en: About
oc: A prepaus

en: Entities
oc: Entitats

en: Not restricted
oc: Pas restreint
