Role paywall (2.1.3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Save
es: Guardar

en: Summary
es: Resumen

en: Permission
es: Permiso

en: User Role
es: Rol de usuario

en: About
es: Acerca de

en: Entities
es: Entidades

en: Not restricted
es: Sin restricción
