Role paywall (2.1.4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە
