Role Paywall (2.1.4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Permission
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: Not restricted
lt: Be apribojimų
