Role paywall (2.1.6) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: Permission
ar: الصلاحية

en: User Role
ar: دور المستخدم

en: About
ar: حول

en: Entities
ar: الكيانات

en: Not restricted
ar: غير مقيد
