Role paywall (2.1.6) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: Permission
eo: Permeso
