Role paywall (2.1.6) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Summary
hi: सारांश

en: Permission
hi: अनुमति

en: About
hi: के बारे में

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं
