Role paywall (2.1.6) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Permission
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani

en: Not restricted
jv: Ora aman
