Role Paywall (2.1.8) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: Permission
fa: مجوز

en: About
fa: درباره

en: Entities
fa: موجودیت‌ها

en: Not restricted
fa: محدود نشده
