Role paywall (2.1.8) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: Summary
it: Sommario

en: Permission
it: Permesso

en: User Role
it: Ruolo utente

en: About
it: Informazioni

en: Entities
it: Entità

en: Not restricted
it: Non limitato
