Role paywall (2.1.8) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: Summary
ja: 概要

en: Permission
ja: 権限

en: User Role
ja: ユーザーの役割

en: About
ja: アバウト

en: Entities
ja: エンティティ

en: Not restricted
ja: 制限なし
