Role paywall (2.1.8) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត
