Role Paywall (2.1.9) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Permission
ka: უფლება
