Role Paywall (2.1.10) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Permission
ca: Permís

en: User Role
ca: Rol d'usuari

en: About
ca: Detalls

en: Entities
ca: Entitats

en: Not restricted
ca: Sense restriccions
