Role Paywall (2.1.10) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
