Roles Nested (2.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն
