Roles Nested (2.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Name
mn: Нэр
