Roles Nested (2.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном
