Roles Nested (2.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: About
pl: O stronie

en: Parent ID
pl: Nadrzędne ID

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Edit permissions
pl: Edycja uprawnień
