Roles Nested (2.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Name
sl: Ime

en: About
sl: O modulu
