Roles Nested (2.1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: About
ar: حول

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
