Roles Nested (2.1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Name
be: Імя

en: About
be: Аб
